fbpx

EHF EUROPEAN LEAGUE

EHF EL Logo EHF EHF FINALS MEN 2023
  • Amistós
    H. Sant Quirze
    26
    Fraikin BM Granollers
    32
  • DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
    KH-7 BM. Granollers
    21
    Mecalia Atl. Guardés
    14
  • 1a Estatal
    Ch La Salle Montcada
    24
    KH-7 BM Granollers B
    31
  • Lliga Cat. Sènior Femenina
    KH-7 BM Granollers Atl.
    31
    CH Martorell
    12
  • 1a Catalana Sènior
    H. Ègara Senior
    25
    Blancs i Blaus BMG
    26
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Juvenil A
    33
    CH Bordils Blanc
    24
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Juvenil Sporting
    41
    Hapo Joventut Mataró
    22
  • Lliga Catalana Juvenil Fem.
    Juvenil Femení
    28
    FH Sant Vicenç
    21
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    Jorba Solà CH Igualada
    27
    Cadet A
    38
  • 1a Catalana Cadet Masculí
    H. La Garriga
    31
    Cadet Sporting
    31
  • 1a Catalana Cadet Masculí
    Cadet Atlètic
    41
    CH Sant Llorenç
    43
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    Associació Lleidatana
    20
    Cadet Femení
    26
  • Lliga Cat. Infantil Masc.
    Infantil A
    48
    CH Igualada
    14
  • 1a Cat. Infantil Masc.
    Infantil Atlètic
    30
    CH Poblenou
    26
  • 1a Cat. Infantil Masc.
    Infantil Sporting
    35
    CH Sant Llorenç - Sant Feliu
    27
  • Lliga Catalana Infantil Fem.
    H. Ribes Negre
    36
    Infantil Femení
    26
  • 1a Catalana Infantil Fem.
    Infantil Fem. Sporting
    34
    CH Martorell
    22
  • 1a Catalana Cadet Fem.
    CH Martorell
    34
    Cadet Fem. Sporting
    39
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Oriol Rey
    10
    KH-7 FBMG Jana Castañera
    6
  • Lliga Benjamí Femení CEVO
    Benjamí Fem. Imane Ben Chayhab
    6
    CH Montornès
    10
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    KH-7 FBMG Sergi Franco
    10
    Prebenjamí Joan Amigó
    6
  • Lliga Catalana Juvenil Fem.
    H. Ribes
    24
    Juvenil Femení Sporting
    19
  • Lliga Aleví Masculí CEVO
    CH Montornès
    4
    Aleví Adrià Martinez
    12
  • Lliga Aleví Masculí CEVO
    Aleví Pol Valera
    9
    Ch Parets Serra
    7
  • Lliga Aleví Femení CEVO
    Hapo Joventut Mataró
    8
    Aleví Femení Nicole Wiggins
    8
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    H. Garbí de Palafrugell
    8
    Aleví Esteban Salinas
    8
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    Aleví Antonio Garcia
    12
    Ch La Salle Montcada
    4
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Ch Palautordera Blau
    12
    Benjamí Víctor de Sande
    4
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    CH Sant Esteve Blanc
    10
    Benjamí Marc Guàrdia
    6
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Benjamí Jan Gurri
    10
    CH Palautordera Blanc
    6
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    KH-7 FBMG Oriol Rey
    10
    Prebenjamí Jana Castañera
    6
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Sergi Franco
    10
    KH-7 FBMG Joan Amigó
    6

Propers partits Fraikin BMG

Lliga Plenitude ASOBAL
Fraikin BM Granollers
Barça
Divendres 03.02.2023 - 20:05
Palau d'Esports
Retransmès per Esport3
PARTIT PATROCINAT PER
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Blendio Sinfín
26
-
29
CÍVITAS Balonmano Guadalajara
Bada Huesca
27
-
27
Frigoríficos Morrazo Cangas
Club Cisne
32
-
33
BM Logroño La Rioja
Ángel Ximénez - PG
36
-
35
Bidasoa Irún
Helvetia Anaitasuna
33
-
23
TM Benidorm
Fraikin BM Granollers
29
-
26
Recoletas Atlético Valladolid
ABANCA Ademar León
30
-
42
Barça
REBI Balonmano Cuenca
28
-
28
Bathco BM Torrelavega
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
Barça
30
2.
Fraikin BM Granollers
26
3.
REBI Balonmano Cuenca
21
4.
ABANCA Ademar León
18
5.
Bathco BM Torrelavega
17
6.
BM Logroño La Rioja
16
7.
Bidasoa Irún
16
8.
Ángel Ximénez - PG
14
9.
Helvetia Anaitasuna
14
10.
TM Benidorm
13
11.
Recoletas Atlético Valladol...
13
12.
Bada Huesca
11
13.
Frigoríficos Morrazo Cangas
10
14.
CÍVITAS Balonmano Guadalaja...
8
15.
Club Cisne
7
16.
Blendio Sinfín
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Copa de la Reina
C. BM. Morvedre
KH-7 BM. Granollers
Dissabte 28.01.2023 - 19:30
Sagunt
DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
Super Amara Bera Bera
KH-7 BM. Granollers
Dissabte 04.02.2023 - 18:00
Sant Sebastià
DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
KH-7 BM. Granollers
Rocasa Gran Canaria
Dissabte 11.02.2023 - 20:00
Palau d'Esports
Retransmès per VOTV
VOTV

Resultats DHF

Grafometal La Rioja
23
-
20
Gurpea Beti-Onak Azparren
KH-7 BM Granollers
21
-
14
Mecalia Atlético Guardés
Costa del Sol Málaga
23
-
25
Super Amara Bera Bera
Motive.co Gijón
24
-
21
Conservas Orbe Rubensa BM Porriño
Zubileta Evolution Barakaldo
28
-
28
RoCasa Gran Canaria
Atticgo BM Elche
27
-
24
Caja Rural Aula Valladolid
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
Super Amara Bera Bera
22
2.
RoCasa Gran Canaria
17
3.
Conservas Orbe Rubensa BM Po...
16
4.
Costa del Sol Málaga
15
5.
Atticgo BM Elche
14
6.
Motive.co Gijón
14
7.
Caja Rural Aula Valladolid
11
8.
Mecalia Atlético Guardés
9
9.
Gurpea Beti-Onak Azparren
9
10.
Zubileta Evolution Barakaldo
7
11.
KH-7 BM Granollers
7
12.
Grafometal La Rioja
3
Dades actualitzades per